Pod zadaszoną częścią targowiska można kupić książki, czasopisma, płyty z muzyką. W korytarzu pomiędzy zamkniętymi placówkami a zadaszonymi straganami gromadzą się kolekcjonerzy monet i banknotów, oferujący historyczne waluty i medale. Dodatkowo sprzedawcy oferują zabytkowe przedmioty z mosiądzu i srebra. Dla osób poszukujących łyżki lub widelca, które uzupełnią kolekcję zabytkowych naczyń, jest to idealne miejsce.
W pobliżu wiaduktu kolejowego osoby prywatne często wystawiają na sprzedaż przedmioty ze swoich domów. Do kupienia są przedmioty, które stały się lub stopniowo stają się przestarzałe – zabytkowe zabawki, telefony przewodowe, części do mebli i gadżety kuchenne. Do tego dochodzą obrazy przedstawiające świętych, sławnych ludzi czy krajobrazy. Narzędzia, takie jak młotki, pilniki, klucze, sierpy i stary sprzęt rolniczy można znaleźć na rozłożonych kartkach lub bezpośrednio na ziemi.
Przechadzając się uliczkami napotykamy stoiska z kryształami, płytami winylowymi, ubraniami, czasomierzami, ceramicznymi kubkami. W końcu docieramy do stoiska z książkami i płytami. Tutaj mamy okazję porozmawiać z panem Jackiem Trojanowskim, weteranem rynku od ponad czterech dekad.